2A Dekorasyon

Hizmetler

  • Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı
  • Asma Tavan, Bölme Duvar
  • Boya İşleri
  • Yatak Odası
Asma Tavan, Bölme Duvar, Alçıpan Dekorasyon, Boyacı Ustası, Ev Tadilatı, Bina Tadilatı
Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı
2A Dekorasyon,Asma Tavan, Bölme Duvar, Alçıpan Dekorasyon, Boyacı Ustası, Ev Tadilatı, Bina Tadilatı
Kampanya Kodu

2A Dekorasyon

2A Dekorasyon olarak, dekorasyon hizmetlerimiz yelpazesinde Alçıpan Dekorasyon ve tadilat işleri geniş yer tutmaktadır. Şirket olarak alçıpan tadilat hizmeti vermekteyiz. Satış işlemlerini farklı firmalara yönlendirmekteyiz.

Alçıpan Dekorasyon, Alçıpan Ustası, AlçıpancıAlçıpan Ustası Avcılar, İstanbul Bölgesi
Alçıpan ustası BağcılarAlçıpan Fiyatları Alçıpan Tadilat Alçıpan Modelleri Alçıpan Dekorasyon İstanbul

Alçıpan Dekorasyon, ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda ve belli normlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalardır. Alçıpan Dekorasyon, dış duvarları bitmiş binaların içinde, yerden duvara kadar her alanda kullanılabilmektedir. Alçıpan Tadilat ile asma tavan, bölme duvarkuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları yapılmaktadır. Neden Alçıpan Dekorasyon? Alçıpan' ın ph değeri insan vücuduyla aynıdır; bakteri üretmez. Alçıpan yangına dayanıklıdır. Tek kaplama yapılarak oluşturulan 7.5cm genişliğindeki en basit Alçıpan duvar, yangına 30dk. dayanıklıdır.

Alçıpan Dekorasyon

Alçıpan hafiftir, 1m boyaya hazır Alçıpan bölme duvar tuğla duvardan 9 kat daha hafiftir. Bu depremden daha az etkilenmesi anlamına gelmektedir.Alçıpan mükemmel ses ve ısı yalıtımı sağlar, istediğiniz yalıtım değerlerini söyleyin, size en uygun Alçıpan Sistemi'ni önerelim!Alçıpan ile eviniz nefes alır. Alçıpan içerisinde bulunan su moleküllerini bulunduğu ortamın nemi azaldığında ortama geri verir, ortamdaki nem fazlalaştığında kendi bünyesine hapseder, kısacası ortamın nemini dengeler.Alçıpan Bölme Duvarlar yer kaybına yol açmaz; minimum 7.5 cm duvar kalınlığı ile düzgün bir duvar elde edersiniz.

Alçıpan ile oluşturduğunuz bir duvarı istediğiniz zaman kolaylıkla demonte edebilir, böylece mekanınızı genişletebilir veya küçültebilirsiniz.Hızlı ve kolay montaj sayesinde işçilikten ve zamandan tasarruf edersiniz.

Alçıpan'ın Dekorasyonda Kullanımı

İyi bir yapı, depreme ve yangına dayanıklı, ses ve ısı yalıtımı kurallarına uygun olarak yapılmış, işlevsellikle konforu uyum içinde bağdaştıran, içinde huzurlu ve güvenle yaşayabileceğimiz bir mekandır. Gelişmiş ülkelerdeki çağdaş konutların yapılanmasına bakıldığında hafif çelik ve ahşap konstrüksiyonlu yapılanmaya gidildiği gözlenmektedir. Betonarme kolonlar, kirişler, tünel kalıp, hafif çelik ve ahşap konstrüksiyonlu yapı sistemine en uygun iç kaplama malzemesi Alçıpan dır.Alçıpan, iskeleti sağlam ve doğru inşa edilen binalara esneklik ve hafiflik getirir.

Hizmet Bölgemiz; İstanbul , Avcılar , Bağcılar Şişli Beşiktaş BeylikdüzüMerkez Mah. Marmara Cad. Ergül Çakıcı İş Merkezi No: 27 avcılar istanbul
istanbul avcılar
0212 593 37 12

Asma Tavan, Bölme Duvar, Alçıpan Dekorasyon, Boyacı Ustası, Ev Tadilatı, Bina Tadilatı