Fuar Avrasya

Hizmetler

  • Fuar Stand Tasarımı
  • Fuar Ahşap Standı
  • Modüler Standlar
  • Avm standları
Fuar Stand Tasarımı, Avm Standı, Ahşap Stand, Modüle Stand, Fuar Catering, Fuar Hostes
Fuar Stand Tasarımı
Fuar Avrasya,Fuar Stand Tasarımı, Avm Standı, Ahşap Stand, Modüle Stand, Fuar Catering, Fuar Hostes
Kampanya Kodu

Fuar Avrasya

Sektördeki 8 yıllık deneyimin getirdiği tecrübe ile 2005 yılından bu yana Türkiye ve Avrupa’da faaliyet gösteren firmamız.başta Almanya olmak üzere İtalya , Fransa  , Romanya , Bulgaristan , Rusya ve Dubai merkezli  7  ayrı ülkede  Fuar  Stand  Hizmeti  vermektedir. Avrasya  Fuar  Hizmetleri olarak müşterilerimize komple çözümler üretiyoruz, böylece en doğru projeleri  tasarlayıp uyguluyoruz.

Hedefimiz  tüm dünyada Stand tasarım ve uygulama firması olarak kaliteyi ve hizmeti en uygun  fiyata sunmaya çalışmak , hizmet sonrası müşterilerimizin yanında bulunmak, güvenilir, dürüst ve anlayışlı olmak. Müşterilerimizle sözleşmeye sadık kalmak ve firmalarımızla işbirliğimizi uzun vadeli olarak sürdürmek..

Profesyonel tasarım uzmanları tarafından hazırlanan stand projeleri, alanında deneyimli ahşap ve modüler ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Fuar alanına transfer edilmesi kurulum , söküm işleri ve temizliğin tamamı kendi bünyemizde gerçekleşiyor.

İstanbul TÜYAP , CNR ve İ.F.M. Fuar merkezlerine yakın olmanın avantajını kullanan firmamız, 800m2lik ahşap atölyesinde müşterilerine standlarını takip etme fırsatını da veriyor.Firuzköy Mah. Hasan Önal Cad. Altınkaya Sok. No:11/A Avcılar İstanbul
istanbul avcılar
0212 593 63 84

Fuar Stand Tasarımı, Avm Standı, Ahşap Stand, Modüle Stand, Fuar Catering, Fuar Hostes