Rekap Revizyon Kapakları

Hizmetler

  • Alçıpan Revizyon Kapağı
  • Metal Kontrol Kapakları
  • Petek Revizyon Kapağı
  • Fuga Profilleri
Müdahale Kapağı, Revizyon Kapağı, fuga profil, Kontrol Kapakları, İstanbul
Alçıpan Revizyon Kapağı
Rekap Revizyon Kapakları,Müdahale Kapağı, Revizyon Kapağı, fuga profil, Kontrol Kapakları, İstanbul
Kampanya Kodu

Rekap Revizyon Kapakları

Revizyon Kapakları, Müdahale Kapağı veya Kontrol Kapağı olarak da bilinen ürünleri üreten firmamız 2012 senesinde kurulmuş olup kurulduğu günden bugüne Alçıpan revizyon kapakları ve Fuga profillerinin üretimini yapmaktadır.

Deneyimli Uygulama ekiplerimiz, bayiliklerimiz ve makine parkurumuzla müşterilerimize en iyi hizmet vermeyi ilke kabul ederek çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Revizyon Kapağı Kontrol Kapakları

Revizyon Kapağı (Müdahale Kapağı) Uzmanlığımız

 

Müdahale Kapağı, genel olarak, müdahale edilmesi gereken bölgelere (vanaların, elektrik kablo ana bağlantılarının olduğu vb. yerlere) konulan aparatlardır. Bu kapaklar, küçük bir dokunuşla açılabilen ve üzerine boya, seramik ya da benzeri malzemelerin uygulanabileceği yapıda ve ölçülerdedir.

 

Revizyon Kapakları Kullanım Alanları ; Revizyon kapağı, gerektiğinde müdahale edilebilecek noktalara konur. Örneğin, banyolarda bulunan vanalar ya da tavan içerisinde vana ya da elektrik ana kumandaları bulunan noktalar vb. tek kat Alçıpan kullanılan duvar ve tavan sistemlerinde rahatlıkla kullanılır.

 

Kontrol Kapakları Tipleri ; Alçıpan Sistemlerinde kullanılabilecek değişik revizyon kapağı tipleri bulunmaktadır. Müdahale kapakları duvar ve tavanlarda her türlü ihtiyacı karşılayabilmektedir. Tesisatlara istenildiği anda ulaşılmasını sağlayarak maksimum güvenlik sunar. mandallı, çıtçıtlı ve üstten oturmalı tipleri mevcuttur. Estetik görünüme sahip düşük maliyeti ile ekonomik çözümler sunar.

Revizyon Kapağı Fiyatları >>Demirciler Sitesi 7.Yol No: 81 Zeytinburbu İstanbul
istanbul Zeytinburnu
(212) 558 55 52

Müdahale Kapağı, Revizyon Kapağı, fuga profil, Kontrol Kapakları, İstanbul