Teknika Yapı A.Ş

Hizmetler

  • Asma Tavan
  • Bölme Duvar
  • Zemin Sistemleri
  • Ses izolasyonu
Asma Tavan, Modüler Tavan, Demir Asma Tavan, Alçıpan Asma Tavan, Bölme Duvar, Zemin Sistemleri
Asma Tavan
Teknika Yapı A.Ş,Asma Tavan, Modüler Tavan, Demir Asma Tavan, Alçıpan Asma Tavan, Bölme Duvar, Zemin Sistemleri
Kampanya Kodu

Teknika Yapı A.Ş

Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana hizmet ve uygulama yelpazesini devamlı genişleterek birçok prestijli projede yer almış ve hizmet etmiştir. Ana uygulama alanımız kuru yapı sistemleri olmasına karşın ince yapının her kolunda hizmet verebilecek deneyime ve ekibe sahiptir.Teknika Yapı

 

TEKNİKA YAPI İNŞ.SAN.TİC.A.Ş. özveri gösteren çalışanlarıyla, yurtiçi ve yurtdışındaki tedarikçileriyle ve siz değerli iş ortaklarımızın güveniyle kendi sektöründe marka olmuştur.

 

Şirketimiz prensip çalışma ilkesiyle, zamanında ve süratli hizmet anlayışıyla siz değerli iş ortaklarımızın güvenine sadık kalarak, büyüme hızını arttırmayı ve daha geniş ürün yelpazesiyle sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Mekanı oluşturan tüm boyutlara en kaliteli çözümleri sunma felsefesinin arkasında duran, bu sayede sektördeki liderliğini koruyan TEKNİKA; tavan ve zemin ürünleriyle mekanın altını ve üstünü biçimlendirirken, estetik ve fonksiyonelliğin göze çarptığı bölme duvar sistemleriyle, yapılarda yaşam kalitesini maksimum düzeye çıkarmaktadır.

 

Asma tavan, Bölme duvar ve Zemin sistemleri olarak 3 başlık altında topladığımız TEKNİKA ürünleri, inanılmaz sayıda ürün seçeneğiyle her türden ihtiyaç ve beklentiye cevap veriyor. Dünya yapı sektörünün dev markalarıyla yapılmış distribütörlük anlaşmalarından beslenen bu ürün yelpazesi, yüzlerce farklı kombinasyon oluşturma olanağını sunuyor.Demirciler Sitesi 7.Yol No: 81-82 Zeytinburnu Istanbul
istanbul zeytinburnu
0212 558 55 52

Asma Tavan, Modüler Tavan, Demir Asma Tavan, Alçıpan Asma Tavan, Bölme Duvar, Zemin Sistemleri